Türkiye'nin Makinecileri ABD Pazarı Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi

23 Mart 2016 tarihinde, Makine Tanıtım Grubu tarafından İstanbul’da organize edilen “ABD Pazarı Bilgilendirme Toplantısı’na, Makine İhracatçıları Birliği ve Makine Tanıtım Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri, alt sektör dernek temsilcileri ve üye firmalarımızdan oluşan yaklaşık 80 kişi katıldı.

İlki, 2015 yılında,  “ABD Pazarına Giriş” başlığı altında düzenlenen söz konusu toplantı, bu sene de katılımcı firmalar tarafından ilgi gördü. ABD Pazarı Bilgilendirme Toplantısı’na Türkiye ve ABD’den katılan konu ile ilgili uzmanlar ve deneyimli firmalar tarafından, ABD pazarı ve pazara giriş yöntemleri, ABD’de hukuki konu ve prosedürler ve ABD standartları ile ilgili sunumlar yapıldı.

ABD pazarında yer almak ve ABD’ye ihracat gerçekleştirmek isteyen firmalar tarafından ilgi gören toplantının açılışı, Makine İhracatçıları Birliği ve Makine Tanıtım Grubu Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan DALGAKIRAN’ın konuşması ile gerçekleşti.

Toplantıda firmalar, sunum yapan uzmanlar ile pazar hakkındaki soru ve görüşlerini paylaşma imkanı buldu. Bununla beraber katılımcılar, Makine Tanıtım Grubu’nun ABD pazarındaki faaliyetlerini yönlendirebilecek soruları yanıtladılar.

Türk Makine Sektörüne Genel Bakış   Makine Sektörü Raporları   Projeler   Makaleler
Hedefler, avantajlar, başlıca ürün grupları, ilerleme kaydedilen ülkeler, çarpıcı istatistikler »
 
Makine sektörü ile ilgili yayınlar, makaleler, dernek katalogları ve sunumlar »
 
Makfed tarafından yürütülen projeler ile ilgili bilgilere erişim »
 
Makine sektörü hakkında yayınlanan önemli makaleler »
 
 
MAİB MTG moment_expo
OAİB
OAİB
 
   
 
Makine İmalat Sanayii Dernekleri Federasyonu

Atatürk Bul. No: 193 ASO Kule 7.Kat, Kavaklıdere, Ankara
T: +90 312 426 40 50 • F: +90 312 417 78 19 • info@makfed.org